Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mikro Çapkınlığın 11 İşareti!
#1
[Resim: icon1.gif] Mikro Çapkınlığın 11 İşareti!
[Resim: bDERO0.jpg]

En sinsi çapkınlık türü Mikro Çapkınlıkla tanışın!

'Çapkınlığın mikrosu mu olur?' dediğinizi duyar gibiyiz. Son derece masum görünen sevgilinizin davranışları sadakat sınırlarını aşıyor olabilir!

1.
İlişkiler dünyasında 2 tip çapkınlık var. Arkanızdan iş çevirip, başkasıyla birlikte çapkınlar ve görünürde pek bir şey yapmasalar da gerçekten sadık olmayanlar… Peki son derece masum görünen sevgilinizin başkalarıyla ilişkisinin arkadaşlık sınırını aştığını nasıl anlarsınız? İşte mikro aldatmanın 11 işareti 

2.
Sevgilinizin sosyal medya hesapları onunla flört etmeye çalışan hayranlarıyla doluysa ve bu onun umrunda değilse tehlike çanları bir kez daha iş başında. Sosyal medyadan gelen mesajlar ya da yorumlar tabii ki sevgilinizin suçu değil fakat nasıl cevap verdiği bu noktada çok önemli. 

3.

Mesajlaşırken size artık geç cevap veren ya da hiç cevap vermeyen sevgilinizin sizinle birlikteyken arkadaşlarıyla sürekli mesajlaştığını fark ettiyseniz tehlike çanları çalıyor demektir. O anda aklınıza ‘Diğerleriyle bu kadar konuşmak isteyip benimle konuşmamasının nedeni ne olabilir?’ sorusunun takılması oldukça doğal. 

4.
Sevgiliniz sürekli yeni kızlarla arkadaş oluyor ve siz onların varlığından laf arasında haberdar oluyorsanız endişelenmek en doğal hakkınız. 

5.
Arkadaş grubunuzla bir yere gittiğinizde bazen başka bir kızın yanına oturması ve sizinle pek ilgilenmemesi biraz garip. Bu endişelerinizden ona bahsettiğinizde sizi geçiştirmeye çalışması ise her şeyin üzerine tuz biber ekiyorsa bir taksi çağırıp eve gidin. 

6.
Erkek arkadaşınız yeni tanıştığı kızın ne kadar eğlenceli, muhteşem ve yüce bir varlık olduğundan bahsettiğinde cep telefonunu karıştırmaya başlamanızda bizce bir sakınca yok. Erkeklerin diğer kadınların eğlenceli ve iyi insanlar olduğunu düşünmelerinde bir sorun yok fakat bu düşünceler sürekli sesli olarak tekrarlandığında ister istemez şüpheleniyoruz.

[Resim: 57nzAl.jpg]

7.
Sevgiliniz büyük bir haberi size verirken ’ ….’ya bu haberi vermek için sabırsızlanıyorum.’ diyorsa bu durum onun başka birine ilgi duymaya başladığının göstergesi olabilir. 

8.
Kız arkadaşlarınız sizi sevgilinizin flörtöz davranışları konusunda uyarıyorsa bunları kulak arkası etmeyin.

9.
Dışarıda arkadaşlarınızla vakit geçirirken sevgilinizin başka kızlarla flört ettiğini canlı canlı izliyorsanız dikkatli olun. Kendinize sevgilinizin samimi biri olduğunu düşünerek telkinde bulunmaya çalışmayın. Sevgilinizin flörtöz hareketlerini sizden daha iyi kimse bilemez bu nedenle bakışlarını ve beden dilini analiz edin. 

10.

‘ Merve’yle bir gün evleneceğimize dair her zaman şakalaşırız’ gibi şeyler söylüyorsa ve bunun devamında sizi ne kadar çok sevdiğini, sizinle yaşlanmak istediğine dair tatmin edici bir açıklama gelmiyorsa ayrılık acısına hazırlanın.

11.

Sevgilinizi yakın bir kız arkadaşıyla sanki bir romantik komedi filmindeymiş gibi mesajlaşması. Bu mesajlaşmalar oldukça masum görünse de yazılanları okurken içinize doğan flört duygusunu göz ardı etmeyin. Mesaj aralarında gönderilen gülücükler flört sinyali olabilir.
Bul
Alıntı


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi